Bo’limlar

G’aniev Olimxoja Nabixo’jaevich


“Elektron hukumat» tizimi loyihalari joriy etilishini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-42

o.ganiev@gis.uz

Baltayev Rustam Djaxangirovich


Davlat organlarida axborot kommunikatsiya texnologiyalari joriy etilishini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-87

r.baltaev@gis.uz

Zikriyaxodjayev Zokirjon Zafarovich


Xo’jalik boshqaruv organlarida axborot kommunikatsiya texnologiyalari joriy etilishini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-88

z.zikriyakhodjaev@gis.uz

Karimov Alisher Inoyatovich


Axborot xavfsizligi bo’limi

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-70

a.karimov@gis.uz

Vakant


Normativ hujjarlar bilan ishlash bo’limi

Vakant

(998 71) 202-69-88

vakant

Turg’unov Kamoliddin Abzalovich


Telekommunikatsiya tarmoqlari va xizmatlarini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-92

k.turgunov@gis.uz

Mamarasulov Muzaffar Rustamovich


Mobil aloqa va radiochastotalardan foydalanishni nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-63

m.mamarasulov@gis.uz

Saidov Kozim Qasimovich


Teleradioeshittirishni nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-85

k.saidov@gis.uz

Kamilov Nurilla Mirkarimovich


Ma’lumotlarni uzatish tarmoqlarini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-89

n.kamilov@gis.uz

Kamilov Nusratulla Xolmatovich


Fonogramma, audiovizual asarlar tarqalishida mualliflik huquqlarini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-45

kamilov@gis.uz

Soatov Nurjov Bakirovich


Pochta aloqasi va davriy bosma tarqatilishini nazorat qilish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-81

n.soatov@gis.uz

Xaydarov Xasan Mamadalievich


Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-58

x.xaydarov@gis.uz

Xamidov Sirojiddin Xikmatovich


Korporativ tarmoqni texnik qo’llab-quvvatlash bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-73

s.khamidov@gis.uz

Sharapov Yolqin Erkinovich


MOddiy-texnika ta’minoti va avtotransport bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-46

y.sharapov@gis.uz

Djalilov Qudratilla Sunnatilaevich


Umimiy bo’lim bo’lim

Bo’lim boshlig’i v.b.

(998 71) 202-69-54

q.djalilov@gis.uz

Bobolov Rustam Berdievich


Bosh buxgalter

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-71

r.bobolov@gis.uz

Sanaev Ma’rufjon Ibrogim o’g’li


Bosh iqtisodchi

Bosh iqtisodchi

(998 71) 202-69-84

none@gis.uz

Gayupov Aziz Abdullaevich


Maxsus ishlar bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-75

a.gayupov@gis.uz

Temirov Nodirjon Rashidovich


Yuridik byuro

Yetakchi yuriskonsult

(998 71) 202-69-68

n.temirov@gis.uz

Xodjaeva Saodat Erkinovna


Xodimlarni boshqarish bo’limi

Bo’lim boshlig’i

(998 71) 202-69-76

s.khodjaeva@gis.uz

www.press-service.uz

O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining rasmiy veb-sayti

www.gov.uz

O'zbekiston Respublikasi hukumat portali

Infosec.uz

Axborot xavfsizligi va jamoat tartibini ta’minlashga ko‘maklashish markazi

www.mitc.uz

O'zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi

www.lex.uz

O'zbekiston Respublikasi Qonun hujjatlari ma'lumotlari milliy bazasi